Aktywnych graczy: 141
 

      Krsko Terenzano Wladywostok Malila Wolves Daugavpils Suma
1. Ricky 181922241220 115
2. Adam 151418101313 83
3. MaciasBDG 14171610155 77
4. Barnej 6159191214 75
5. Machu 201311978 68
6. Pikey 109157511 57
7. ZiGi 61377615 54
8. Piotraseczek 766111211 53
9. Ros 9861398 53
10. Frezer 8580146 41
11. Pepsi 6711070 31
12. Rahim 006976 28
13. Bobek 10000160 26
14. Maczo 0000718 25
15. bReNaS 5701300 25
16. Komap163 566000 17
17. Slava 131602 13
18. Relaim 420000 6
19. MeMe 002003 5
20. Artyr 000004 4
21. Ipaq 000020 2
KALENDARZ
Październik 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
  
 
1
 
Motor Lublin
Start Gniezno  #4679  22:30
 
Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin  #4668  22:00
 
KS ROW Rybnik
CKM Włókniarz Częstochowa  #5335  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
KS Stal Gorzów  #4659  21:15
 
2
 
Top Smokers Club Reprezentant
Falubaz Zielona Góra  #4694  22:45
 
Włókniarz Forum Team
Top Smokers Club Reprezentant  #  21:45
 
Biting Lizards II
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  21:30
 
 
3
 
Falubaz Zielona Góra
Kaskaderzy Apokalipsy  #4684  22:00
 
1/4 IMP gr. A  #impa  21:00
 
1/4 IMP gr. B  #impb  21:00
 
1/4 IMP gr. C  #impc  21:00
 
1/4 IMP gr. D  #impd  21:00
4
5
6
 
 
7
 
Biting Lizards
Kaskaderzy Apokalipsy  #4693  22:30
 
Włókniarz Forum Team
Team X-Treme  #  22:05
 
Falubaz Zielona Góra
Black Widow  #4672  21:30
 
Stalowe Lwy
Biting Lizards II  #4686  21:30
 
Liga Juniorów - Motoarena  #ligajuniorow  20:00
 
8
 
KS Stal Gorzów
Motor Lublin  #4689  22:00
 
Unia Tarnów
WTS Sparta Wrocław  #4702  22:00
 
Start Gniezno
Falubaz Zielona Góra  #4690  21:30
 
Unia Leszno
KS Stal Gorzów  #4678  21:15
 
Apator Toruń
Unia Tarnów  #4692  21:15
 
9
 
Anonimowi Alkoholicy
Kaskaderzy Apokalipsy II  #4688  21:45
 
Włókniarz Forum Team II
Stalowe Lwy  #  21:20
 
 
10
 
The Bandits Riders
Włókniarz Forum Team II  #4708  21:30
 
2. runda GP  #stsgp  21:00
11
12
13
 
14
 
Black Widow
Top Smokers Club Reprezentant  #4682  22:00
 
Stalowe Lwy
Anonimowi Alkoholicy  #4709  21:30
 
Metanol Racing Team
Black Widow  #  21:15
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Top Smokers Club Reprezentant  #4705  21:00
 
15
 
Unia Leszno
Motor Lublin  #OKOŃ  22:00
 
KS ROW Rybnik
Unia Tarnów  #6666  22:00
 
Apator Toruń
KS ROW Rybnik  #4703  21:30
 
WTS Sparta Wrocław
CKM Włókniarz Częstochowa  #4713  21:30
 
16
 
Biting Lizards II
The Bandits Riders  #  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Stalowe Lwy  #4699  21:30
 
 
 
17
 
Fuksiarze
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  22:10
 
Team X-Treme
Metanol Racing Team  #4706  21:30
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów  #4725  22:10
 
Finał MPPK  #mppk  21:00
18
19
 
20
 
The Bandits Riders
Biting Lizards II  #4759  21:30
 
21
 
Black Widow
Biting Lizards  #  22:00
 
Metanol Racing Team
Team X-Treme  #  21:45
 
Włókniarz Forum Team II
The Bandits Riders  #  21:30
 
Top Smokers Club Reprezentant
Kaskaderzy Apokalipsy  #4718  21:00
 
22
 
Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno  #4700  22:15
 
Start Gniezno
Motor Lublin  #4727  22:00
23
 
24
 
1/2 IMP gr. A  #impa  21:00
 
1/2 IMP gr. B  #impb  21:00
25
26
27
 
28
 
Liga Juniorów - Gniezno  #ligajuniorow  20:00
29
30
31
       
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 9 kolejka
Post: siopek123, wczoraj 23:06
Temat: 1/2 IMP '25 - rozpiska i wyniki
Post: Jampa, wczoraj 11:47
Temat: 7 kolejka
Post: Domin, 2019-10-17 23:07