Aktywnych graczy: 141
 

      Togliatti Daugavpils Bahia Blanca Hackney Ostrów Pocking Suma
1. ZiGi 18212013019 91
2. Kurgus 3161819169 81
3. Ageroth 9712121616 72
4. WróbelKSUL 119117614 58
5. MarQuez 41261714 53
6. colgate7878 0121215120 51
7. Basti 117713120 50
8. Unknown 607121013 48
9. Matthew 100910120 41
10. DzeJ 4091380 34
11. TonyTucker 16120000 28
12. Slava 3116008 28
13. Ogon 15100002 27
14. Gadol 068100 24
15. Polandos 065080 19
16. Relaim 8110000 19
17. Matias Ferreras 800007 15
18. Dons101 0300012 15
19. NoFear 0000010 10
20. Komap163 500000 5
21. Erlzz 031000 4
22. Virusnt 030000 3
23. Misha 002000 2
KALENDARZ
Październik 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
  
 
1
 
Motor Lublin
Start Gniezno  #4679  22:30
 
Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin  #4668  22:00
 
KS ROW Rybnik
CKM Włókniarz Częstochowa  #5335  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
KS Stal Gorzów  #4659  21:15
 
2
 
Top Smokers Club Reprezentant
Falubaz Zielona Góra  #4694  22:45
 
Włókniarz Forum Team
Top Smokers Club Reprezentant  #  21:45
 
Biting Lizards II
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  21:30
 
 
3
 
Falubaz Zielona Góra
Kaskaderzy Apokalipsy  #4684  22:00
 
1/4 IMP gr. A  #impa  21:00
 
1/4 IMP gr. B  #impb  21:00
 
1/4 IMP gr. C  #impc  21:00
 
1/4 IMP gr. D  #impd  21:00
4
5
6
 
 
7
 
Biting Lizards
Kaskaderzy Apokalipsy  #4693  22:30
 
Włókniarz Forum Team
Team X-Treme  #  22:05
 
Falubaz Zielona Góra
Black Widow  #4672  21:30
 
Stalowe Lwy
Biting Lizards II  #4686  21:30
 
Liga Juniorów - Motoarena  #ligajuniorow  20:00
 
8
 
KS Stal Gorzów
Motor Lublin  #4689  22:00
 
Unia Tarnów
WTS Sparta Wrocław  #4702  22:00
 
Start Gniezno
Falubaz Zielona Góra  #4690  21:30
 
Unia Leszno
KS Stal Gorzów  #4678  21:15
 
Apator Toruń
Unia Tarnów  #4692  21:15
 
9
 
Anonimowi Alkoholicy
Kaskaderzy Apokalipsy II  #4688  21:45
 
Włókniarz Forum Team II
Stalowe Lwy  #  21:20
 
 
10
 
The Bandits Riders
Włókniarz Forum Team II  #4708  21:30
 
2. runda GP  #stsgp  21:00
11
12
13
 
14
 
Black Widow
Top Smokers Club Reprezentant  #4682  22:00
 
Stalowe Lwy
Anonimowi Alkoholicy  #4709  21:30
 
Metanol Racing Team
Black Widow  #  21:15
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Top Smokers Club Reprezentant  #4705  21:00
 
15
 
Unia Leszno
Motor Lublin  #OKOŃ  22:00
 
KS ROW Rybnik
Unia Tarnów  #6666  22:00
 
Apator Toruń
KS ROW Rybnik  #4703  21:30
 
WTS Sparta Wrocław
CKM Włókniarz Częstochowa  #4713  21:30
 
16
 
Biting Lizards II
The Bandits Riders  #  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Stalowe Lwy  #4699  21:30
 
 
 
17
 
Fuksiarze
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  22:10
 
Team X-Treme
Metanol Racing Team  #4706  21:30
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów  #4725  22:10
 
Finał MPPK  #mppk  21:00
18
19
 
20
 
The Bandits Riders
Biting Lizards II  #4759  21:30
 
21
 
Black Widow
Biting Lizards  #  22:00
 
Metanol Racing Team
Team X-Treme  #  21:45
 
Włókniarz Forum Team II
The Bandits Riders  #  21:30
 
Top Smokers Club Reprezentant
Kaskaderzy Apokalipsy  #4718  21:00
 
22
 
Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno  #4700  22:15
 
Start Gniezno
Motor Lublin  #4727  22:00
23
 
24
 
1/2 IMP gr. A  #impa  21:00
 
1/2 IMP gr. B  #impb  21:00
25
26
27
 
28
 
Liga Juniorów - Gniezno  #ligajuniorow  20:00
29
30
31
       
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 9 kolejka
Post: siopek123, wczoraj 23:06
Temat: 1/2 IMP '25 - rozpiska i wyniki
Post: Jampa, wczoraj 11:47
Temat: 7 kolejka
Post: Domin, 2019-10-17 23:07