Aktywnych graczy: 132
 
2011-08-25 20:19, Autor: Bullet

LIGA POLSKA:

1 runda -> 20.02 - 26.02

2 runda -> 27.02 - 05.03

3 runda -> 06.03 - 12.03

4 runda -> 13.03 - 19.03

5 runda -> 20.03 - 26.03

Wszystkie mecze rund 1-5 do 26.03


6 runda -> 27.03 - 02.04

7 runda -> 03.04 - 09.04

8 runda -> 10.04 - 16.04

9 runda -> 17.04 - 23.04

10 runda -> 24.04 - 30.04

Wszystkie mecze rund 6-10 do 30.04


11 runda -> 01.05 - 07-05

12 runda -> 08.05 - 14.05

13 runda -> 15.05 - 21.05

14 runda -> 22.05 - 28.05

Wszystkie mecze rund 11-14 do 28.05 E-LIGA
11-15 DO 21.05 1-LIGA


15 runda -> 29.05 - 04.06

16 runda -> 05.06 - 11.06

17 runda -> 12.06 - 18.06

18 runda -> 19.06 - 25.06



LIGA MIAST:

1 runda -> 21.02 - 26.02

2 runda -> 28.02 - 05.03

3 runda -> 07.03 - 12.03

4 runda -> 14.03 - 19.03

5 runda -> 21.03 - 26.03

Wszystkie mecze rund 1-5 do 26.03


6 runda -> 28.03 - 02.04

7 runda -> 04.04 - 09.04

8 runda -> 11.04 - 16.04

9 runda -> 18.04 - 23.04

10 runda -> 25.04 - 30.04

Wszystkie mecze rund 6-10 do 30.04


11 runda -> 02.05 - 07-05

12 runda -> 09.05 - 14.05

13 runda -> 15.05 - 21.05

14 runda -> 22.06 - 29.05

KALENDARZ
Marzec 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
     
1
2
 
3
 
Team X-Treme
Black Widow  #4424  22:00
 
4
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Top Smokers Club Reprezentant  #4423  22:00
 
Metanol Racing Team
MatiMowe Myszy  #mrt-mm  22:00
 
Biting Lizards
Falubaz Zielona Góra  #  22:00
 
Anonimowi Alkoholicy
Stalowe Lwy  #4429  21:15
 
Włókniarz Forum Team
Biting Lizards II  #wft-bl2  21:00
 
Fuksiarze
Metanol Racing Team II  #  21:00
 
5
 
Start Gniezno
Sparta Wrocław  #  22:21
 
Unia Leszno
Apator Toruń  #4432  22:00
 
Unia Tarnów
Start Gniezno  #  21:30
 
6
 
Sparta Wrocław
KS Stal Gorzów  #  21:15
 
7
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
The Bandits Riders  #4430  22:00
8
9
 
10
 
Top Smokers Club Reprezentant
Metanol Racing Team  #4438  22:30
 
Falubaz Zielona Góra
Team X-Treme  #4439  22:00
 
Black Widow
Biting Lizards  #Bw-bl  21:45
 
Biting Lizards II
Anonimowi Alkoholicy  #  21:30
 
The Bandits Riders
Metanol Racing Team II  #  20:45
 
 
11
 
MatiMowe Myszy
Kaskaderzy Apokalipsy  #4437  22:00
 
Stalowe Lwy
Włókniarz Forum Team  #4442  21:30
 
Metanol Racing Team II
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  21:00
 
Wybrzeże Gdańsk
Motor Lublin  #4431  22:00
 
12
 
Motor Lublin
Unia Leszno  #4487  22:00
 
Unia Tarnów
Sparta Wrocław  #4493  21:45
 
Polonia Piła
CKM Włókniarz Częstochowa  #  21:30
13
14
15
16
17
 
18
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Metanol Racing Team  #4446  22:00
 
The Bandits Riders
Fuksiarze  #  21:30
 
Team X-Treme
MatiMowe Myszy  #4447  21:30
 
Włókniarz Forum Team
Anonimowi Alkoholicy  #4458  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
Black Widow  #4449  21:00
 
19
 
Motor Lublin
Falubaz Zielona Góra  #4489  22:15
 
Apator Toruń
Wybrzeże Gdańsk  #  22:00
 
Sparta Wrocław
Polonia Piła  #4496  21:45
 
KS Stal Gorzów
CKM Włókniarz Częstochowa  #stal-ckm  21:30
 
20
 
Biting Lizards
Top Smokers Club Reprezentant  #  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Biting Lizards II  #4460  22:00
 
Fuksiarze
Stalowe Lwy  #  21:30
 
21
 
KS Stal Gorzów
Polonia Piła  #stal-pila  21:30
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 3 kolejka
Post: ZielaQ, wczoraj 22:49
Temat: 3 kolejka
Post: Uozo, wczoraj 22:35
Temat: 3 kolejka
Post: Domin, wczoraj 22:34