Aktywnych graczy: 110
 
2011-08-25 20:19, Autor: Bullet

LIGA POLSKA:

1 runda -> 20.02 - 26.02

2 runda -> 27.02 - 05.03

3 runda -> 06.03 - 12.03

4 runda -> 13.03 - 19.03

5 runda -> 20.03 - 26.03

Wszystkie mecze rund 1-5 do 26.03


6 runda -> 27.03 - 02.04

7 runda -> 03.04 - 09.04

8 runda -> 10.04 - 16.04

9 runda -> 17.04 - 23.04

10 runda -> 24.04 - 30.04

Wszystkie mecze rund 6-10 do 30.04


11 runda -> 01.05 - 07-05

12 runda -> 08.05 - 14.05

13 runda -> 15.05 - 21.05

14 runda -> 22.05 - 28.05

Wszystkie mecze rund 11-14 do 28.05 E-LIGA
11-15 DO 21.05 1-LIGA


15 runda -> 29.05 - 04.06

16 runda -> 05.06 - 11.06

17 runda -> 12.06 - 18.06

18 runda -> 19.06 - 25.06



LIGA MIAST:

1 runda -> 21.02 - 26.02

2 runda -> 28.02 - 05.03

3 runda -> 07.03 - 12.03

4 runda -> 14.03 - 19.03

5 runda -> 21.03 - 26.03

Wszystkie mecze rund 1-5 do 26.03


6 runda -> 28.03 - 02.04

7 runda -> 04.04 - 09.04

8 runda -> 11.04 - 16.04

9 runda -> 18.04 - 23.04

10 runda -> 25.04 - 30.04

Wszystkie mecze rund 6-10 do 30.04


11 runda -> 02.05 - 07-05

12 runda -> 09.05 - 14.05

13 runda -> 15.05 - 21.05

14 runda -> 22.06 - 29.05

KALENDARZ
Wrzesień 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
1
 
2
 
Kryterium Asów  #asy25  21:00
 
3
 
KS ROW Rybnik
Apator Toruń  #4648  21:30
 
CKM Włókniarz Częstochowa
WTS Sparta Wrocław  #4656  21:30
 
4
 
The Bandits Riders
Kaskaderzy Apokalipsy II  #4655  22:00
 
 
5
 
Metanol Racing Team
Top Smokers Club Reprezentant  #  22:00
 
Team X-Treme
Kaskaderzy Apokalipsy  #4639  22:00
 
Anonimowi Alkoholicy
Włókniarz Forum Team II  #4642  21:15
 
Złoty Kask  #zlotykask  21:00
6
7
8
 
9
 
Biting Lizards
Falubaz Zielona Góra  #4640  23:00
 
Black Widow
Team X-Treme  #Bw-tx  22:00
 
Stalowe Lwy
The Bandits Riders  #4643  21:20
 
10
 
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra  #FreePiła  22:00
 
KS Stal Gorzów
Start Gniezno  #  21:30
 
Unia Tarnów
KS ROW Rybnik  #4657  21:30
 
Apator Toruń
WTS Sparta Wrocław  #4669  21:30
 
11
 
Falubaz Zielona Góra
Metanol Racing Team  #4649  21:45
 
Biting Lizards II
Fuksiarze  #  21:30
 
12
 
1/2 MPPK gr. A  #mppka  21:00
 
1/2 MPPK gr. B  #mppkb  21:00
13
14
15
 
 
16
 
Top Smokers Club Reprezentant
Biting Lizards  #4650  22:00
 
Fuksiarze
Anonimowi Alkoholicy  #  21:45
 
Włókniarz Forum Team
Black Widow  #wft-bw  21:30
 
Team X-Treme
Falubaz Zielona Góra  #4661  21:30
 
Liga Juniorów - Rybnik  #ligajuniorow  20:00
 
17
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Apator Toruń  #4681  21:30
 
18
 
Stalowe Lwy
Fuksiarze  #4655  21:40
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Włókniarz Forum Team II  #4666  21:30
 
 
19
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Włókniarz Forum Team  #4652  22:05
 
1/2 MPPLM gr. A  #mpplma  21:00
 
1/2 MPPLM gr. B  #mpplmb  21:00
20
21
22
23
24
25
 
26
 
1. runda GP  #stsgp  21:00
27
28
29
 
30
 
Liga Juniorów - Ostrów  #ligajuniorow  20:00
          
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: Rajder kolejki '25
Post: BascoGKS, dzisiaj 13:17
Temat: Lista transferowa
Post: ToXuS, dzisiaj 10:00
Temat: Zrywanie kontraktów
Post: siopek123, 2019-09-14 19:06