Aktywnych graczy: 159
 

Medaliści

Sezon
0 Patologia z #bukmacherzy Falubaz Squad Fantastisz Tempo
1 Fantastisz Tempo Zelu Puszek Racing Team Top Smokers Club Reprezentant
2 Dangling Foreskins Top Smokers Club Reprezentant Metanol Drinkers
3 Oszukani Renciści Metanol Drinkers Lunar Racing
4 Dangling Foreskins Pomorze Racing Team Metanol Drinkers
5 Dangling Foreskins Oszukani Renciści Patologia z #bukmacherzy
6 Team X-Treme Fantastisz Tempo Dangling Foreskins
7 Team X-Treme Oszukani Renciści Falubaz Zielona Góra
8 Oszukani Renciści Team X-Treme Speedway Manager Team
9 Falubaz Zielona Góra Top Smokers Club Reprezentant Oszukani Renciści
10 Black Widow Falubaz Zielona Góra Speedway Manager Team
11 Black Widow Top Smokers Club Reprezentant Oszukani Renciści
12 Top Smokers Club Reprezentant Black Widow Dangerously Fast Bees
13 Black Widow Top Smokers Club Reprezentant Dangerously Fast Bees
14 Black Widow Falubaz Zielona Góra Top Smokers Club Reprezentant
15 Top Smokers Club Reprezentant Szpryca Złotych Szyszek Black Widow
16 Black Widow Top Smokers Club Reprezentant Szpryca Złotych Szyszek
17 Black Widow Szpryca Złotych Szyszek Top Smokers Club Reprezentant
18 Top Smokers Club Reprezentant Dangerously Fast Bees Black Widow
19 Black Widow Top Smokers Club Reprezentant Falubaz Zielona Góra
20 Top Smokers Club Reprezentant Black Widow Falubaz Zielona Góra
21 Rycerze Speedwaya Top Smokers Club Reprezentant Black Widow
22 Top Smokers Club Reprezentant Team X-Treme Falubaz Zielona Góra
23 MatiMowe Myszy Falubaz Zielona Góra Black Widow
24 Black Widow Top Smokers Club Reprezentant Kaskaderzy Apokalipsy
25 Biting Lizards Top Smokers Club Reprezentant Black Widow
26 Top Smokers Club Reprezentant Biting Lizards Falubaz Zielona Góra
27 Biting Lizards Black Widow Top Smokers Club Reprezentant
28 Biting Lizards Top Smokers Club Reprezentant Falubaz Zielona Góra

Klasyfikacja medalowa

Klub
Patologia z #bukmacherzy 1 0 1
Fantastisz Tempo 1 1 1
Dangling Foreskins 3 0 1
Oszukani Renciści 2 2 2
Team X-Treme 2 2 0
Falubaz Zielona Góra 1 3 6
Black Widow 8 3 5
Top Smokers Club Reprezentant 6 10 4
Rycerze Speedwaya 1 0 0
MatiMowe Myszy 1 0 0
Biting Lizards 3 1 0
Falubaz Squad 0 1 0
Zelu Puszek Racing Team 0 1 0
Metanol Drinkers 0 1 2
Szpryca Złotych Szyszek 0 2 1
Pomorze Racing Team 0 1 0
Dangerously Fast Bees 0 1 2
Lunar Racing 0 0 1
Speedway Manager Team 0 0 2
Kaskaderzy Apokalipsy 0 0 1
KALENDARZ
Listopad 2021 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
 
 
1
 
Falubaz Zielona Góra
Fuksiarze  #5558  21:30
 
2
 
SKS Start Gniezno
WTS Sparta Wrocław  #5592  22:15
 
SKS Start Gniezno
Unia Leszno  #5565  21:30
 
Stal Rzeszów
Włókniarz Częstochowa  #5566  21:30
 
3
 
Ferajna Gibkich Dzików
Włókniarz Forum Team  #5550  22:15
 
Team X-Treme
Wild Sharks  #5560  22:00
 
Krecik Puka
Skałka Śląsk Speedway  #5549  21:30
 
Crazy Motors
Włókniarz Forum Team  #  21:30
 
 
4
 
Kolesiostwo Speedwaya
Crazy Motors  #5562  22:00
 
Biting Lizards
Black Widow  #  21:45
 
Crazy Motors
Kolesiostwo Speedwaya  #5552  21:00
 
1/2 GP Challenge gr. A  #gpcha  21:00
 
1/2 GP Challenge gr. B  #gpchb  21:00
5
6
 
7
 
Skałka Śląsk Speedway
Krecik Puka  #5561  21:00
 
8
 
Falubaz Zielona Góra
Wild Sharks  #5617  22:15
 
Włókniarz Forum Team
Ferajna Gibkich Dzików  #5564  22:00
 
Janusze Speedwaya
Kolesiostwo Speedwaya  #5576  22:00
 
Krecik Puka
Kaskaderzy Apokalipsy  #5573  21:45
 
Black Widow
Top Smokers Club Reprezentant  #5569  21:30
 
Ferajna Gibkich Dzików
Skałka Śląsk Speedway  #5574  21:00
 
9
 
Włókniarz Częstochowa
WTS Sparta Wrocław  #5625  21:45
 
KS Stal Gorzów
GKM Grudziądz  #5553  21:30
 
Apator Toruń
KS Falubaz Zielona Góra  #5577  21:30
 
Unia Leszno
Stal Rzeszów  #5579  21:30
 
10
 
Apator Toruń
GKM Grudziądz  #5603  21:00
 
11
 
Skałka Śląsk Speedway
Janusze Speedwaya  #5586  20:30
12
13
 
14
 
Biting Lizards
Speedway Liga Team  #  22:00
 
Black Widow
Fuksiarze  #  22:00
15
 
16
 
Stal Rzeszów
Unia Leszno  #5591  22:00
 
GKM Grudziądz
WTS Sparta Wrocław  #5652  22:00
 
GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa  #5590  21:30
 
KS Stal Gorzów
KS Falubaz Zielona Góra  #  21:30
 
Apator Toruń
SKS Start Gniezno  #5626  21:30
 
17
 
Wild Sharks
Biting Lizards  #5570  22:00
 
Falubaz Zielona Góra
Top Smokers Club Reprezentant  #5583  22:00
 
18
 
Finał MPPLM  #mpplm  21:00
19
20
 
21
 
Krecik Puka
Crazy Motors  #5597  21:30
 
22
 
Wild Sharks
Fuksiarze  #5581  22:00
 
Kolesiostwo Speedwaya
Kaskaderzy Apokalipsy  #5587  22:00
 
Włókniarz Forum Team
Krecik Puka  #5588  22:00
 
Team X-Treme
Black Widow  #5584  21:45
 
Ferajna Gibkich Dzików
Crazy Motors  #5585  21:30
 
23
 
Włókniarz Częstochowa
Stal Rzeszów  #5602  22:00
 
GKM Grudziądz
KS Stal Gorzów  #5613  22:00
 
WTS Sparta Wrocław
Unia Leszno  #5616  22:00
 
KS Falubaz Zielona Góra
Apator Toruń  #5589  21:30
 
KS Falubaz Zielona Góra
GKM Grudziądz  #  21:00
 
24
 
Janusze Speedwaya
Włókniarz Forum Team  #5600  22:10
 
Falubaz Zielona Góra
Biting Lizards  #5594  22:00
 
 
25
 
Speedway Liga Team
Team X-Treme  #5596  21:45
 
5. runda GP  #stsgp  21:00
26
27
28
 
29
 
Biting Lizards
Top Smokers Club Reprezentant  #  22:30
 
Team X-Treme
Falubaz Zielona Góra  #5631  21:45
 
Kolesiostwo Speedwaya
Skałka Śląsk Speedway  #5598  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Ferajna Gibkich Dzików  #5599  21:30
 
30
 
SKS Start Gniezno
Włókniarz Częstochowa  #5615  22:00
 
Stal Rzeszów
Apator Toruń  #5614  21:30
         
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 12 kolejka
Post: Amber Mouse, wczoraj 23:11
Temat: 12 kolejka
Post: Wesol, wczoraj 22:37
Temat: 11 Kolejka
Post: Domin, wczoraj 22:17