Aktywnych graczy: 159
 
KALENDARZ
Listopad 2021 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
 
 
1
 
Falubaz Zielona Góra
Fuksiarze  #5558  21:30
 
2
 
SKS Start Gniezno
WTS Sparta Wrocław  #5592  22:15
 
SKS Start Gniezno
Unia Leszno  #5565  21:30
 
Stal Rzeszów
Włókniarz Częstochowa  #5566  21:30
 
3
 
Ferajna Gibkich Dzików
Włókniarz Forum Team  #5550  22:15
 
Team X-Treme
Wild Sharks  #5560  22:00
 
Krecik Puka
Skałka Śląsk Speedway  #5549  21:30
 
Crazy Motors
Włókniarz Forum Team  #  21:30
 
 
4
 
Kolesiostwo Speedwaya
Crazy Motors  #5562  22:00
 
Biting Lizards
Black Widow  #  21:45
 
Crazy Motors
Kolesiostwo Speedwaya  #5552  21:00
 
1/2 GP Challenge gr. A  #gpcha  21:00
 
1/2 GP Challenge gr. B  #gpchb  21:00
5
6
 
7
 
Skałka Śląsk Speedway
Krecik Puka  #5561  21:00
 
8
 
Falubaz Zielona Góra
Wild Sharks  #5617  22:15
 
Włókniarz Forum Team
Ferajna Gibkich Dzików  #5564  22:00
 
Janusze Speedwaya
Kolesiostwo Speedwaya  #5576  22:00
 
Krecik Puka
Kaskaderzy Apokalipsy  #5573  21:45
 
Black Widow
Top Smokers Club Reprezentant  #5569  21:30
 
Ferajna Gibkich Dzików
Skałka Śląsk Speedway  #5574  21:00
 
9
 
Włókniarz Częstochowa
WTS Sparta Wrocław  #5625  21:45
 
KS Stal Gorzów
GKM Grudziądz  #5553  21:30
 
Apator Toruń
KS Falubaz Zielona Góra  #5577  21:30
 
Unia Leszno
Stal Rzeszów  #5579  21:30
 
10
 
Apator Toruń
GKM Grudziądz  #5603  21:00
 
11
 
Skałka Śląsk Speedway
Janusze Speedwaya  #5586  20:30
12
13
 
14
 
Biting Lizards
Speedway Liga Team  #  22:00
 
Black Widow
Fuksiarze  #  22:00
15
 
16
 
Stal Rzeszów
Unia Leszno  #5591  22:00
 
GKM Grudziądz
WTS Sparta Wrocław  #5652  22:00
 
GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa  #5590  21:30
 
KS Stal Gorzów
KS Falubaz Zielona Góra  #  21:30
 
Apator Toruń
SKS Start Gniezno  #5626  21:30
 
17
 
Wild Sharks
Biting Lizards  #5570  22:00
 
Falubaz Zielona Góra
Top Smokers Club Reprezentant  #5583  22:00
 
18
 
Finał MPPLM  #mpplm  21:00
19
20
 
21
 
Krecik Puka
Crazy Motors  #5597  21:30
 
22
 
Wild Sharks
Fuksiarze  #5581  22:00
 
Kolesiostwo Speedwaya
Kaskaderzy Apokalipsy  #5587  22:00
 
Włókniarz Forum Team
Krecik Puka  #5588  22:00
 
Team X-Treme
Black Widow  #5584  21:45
 
Ferajna Gibkich Dzików
Crazy Motors  #5585  21:30
 
23
 
Włókniarz Częstochowa
Stal Rzeszów  #5602  22:00
 
GKM Grudziądz
KS Stal Gorzów  #5613  22:00
 
WTS Sparta Wrocław
Unia Leszno  #5616  22:00
 
KS Falubaz Zielona Góra
Apator Toruń  #5589  21:30
 
KS Falubaz Zielona Góra
GKM Grudziądz  #  21:00
 
24
 
Janusze Speedwaya
Włókniarz Forum Team  #5600  22:10
 
Falubaz Zielona Góra
Biting Lizards  #5594  22:00
 
 
25
 
Speedway Liga Team
Team X-Treme  #5596  21:45
 
5. runda GP  #stsgp  21:00
26
27
28
 
29
 
Biting Lizards
Top Smokers Club Reprezentant  #  22:30
 
Team X-Treme
Falubaz Zielona Góra  #5631  21:45
 
Kolesiostwo Speedwaya
Skałka Śląsk Speedway  #5598  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Ferajna Gibkich Dzików  #5599  21:30
 
30
 
SKS Start Gniezno
Włókniarz Częstochowa  #5615  22:00
 
Stal Rzeszów
Apator Toruń  #5614  21:30
         
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 12 kolejka
Post: Amber Mouse, wczoraj 23:11
Temat: 12 kolejka
Post: Wesol, wczoraj 22:37
Temat: 11 Kolejka
Post: Domin, wczoraj 22:17