Aktywnych graczy: 167
 
 
 
 
LIGA POLSKA
EKSTRALIGA
1 LIGA
LIGA MIAST
EKSTRALIGA GR A
EKSTRALIGA GR B
ROZGRYWKI
TABELA
L.p. Drużyna M Pkt
1. MatiMowe Myszy 10 16
2. Kaskaderzy Apokalipsy 11 16
3. Falubaz Zielona Góra 10 12
4. Team X-Treme 10 11
5. Black Widow 9 10
STATYSTYKI
L.p. Zawodnik Drużyna Śr/b
1. Barnej MRT 2.500
2. Puszek TSCR 2.372
3. Piotraseczek MM 2.191
4. AdamusKST BW 2.175
5. Amber Mouse MM 2.146
 
 
 
CHCESZ ZAGRAĆ?

Speedway Mod S24
KALENDARZ
Maj 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
   
1
2
3
4
5
 
 
6
 
Falubaz Zielona Góra
Kaskaderzy Apokalipsy    22:00
 
Black Widow
Metanol Racing Team  #bw-mrt  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Falubaz Zielona Góra    21:15
 
Metanol Racing Team
Team X-Treme  #  21:00
 
Liga Juniorów VI  #ligajuniorow  20:00
 
7
 
KS Stal Gorzów
Unia Tarnów  #  22:00
 
Sparta Wrocław
Start Gniezno  #4568  21:20
 
8
 
Fuksiarze
Włókniarz Forum Team    22:00
 
Biting Lizards II
The Bandits Riders  #  21:45
 
Metanol Racing Team II
Stalowe Lwy  #  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Anonimowi Alkoholicy  #4548  21:15
 
 
 
9
 
Włókniarz Forum Team
Fuksiarze    22:00
 
Unia Leszno
Wybrzeże Gdańsk  #4581  22:00
 
1/2 IMP  #impa impb  21:00
10
11
 
12
 
Falubaz Zielona Góra
MatiMowe Myszy  #4526  22:30
 
MatiMowe Myszy
Biting Lizards  #4477  22:00
 
 
13
 
Biting Lizards
Metanol Racing Team  #  22:15
 
Team X-Treme
Biting Lizards  #4513  21:30
 
Metanol Racing Team
Kaskaderzy Apokalipsy  #  21:15
 
Liga Juniorów VII  #ligajuniorow  20:00
 
14
 
Sparta Wrocław
CKM Włókniarz Częstochowa  #4586  21:30
 
15
 
Stalowe Lwy
Biting Lizards II  #  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Włókniarz Forum Team  #4545  21:15
 
 
16
 
Anonimowi Alkoholicy
Fuksiarze  #4544  21:50
 
The Bandits Riders
Stalowe Lwy  #4547  21:45
 
3 runda GP  #stsgp  21:00
17
18
19
 
 
20
 
MatiMowe Myszy
Metanol Racing Team  #4538  22:30
 
Fuksiarze
Biting Lizards II    22:15
 
Włókniarz Forum Team
Metanol Racing Team II  #4549  21:31
 
Top Smokers Club Reprezentant
Falubaz Zielona Góra  #4525  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Black Widow  #4528  21:30
 
Liga Juniorów VIII  #ligajuniorow  20:00
 
21
 
Wybrzeże Gdańsk
Apator Toruń  #4573  22:30
 
Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin  #4574  22:15
 
Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra  #4571  21:30
 
Sparta Wrocław
Unia Tarnów  #4575  21:30
 
CKM Włókniarz Częstochowa
KS Stal Gorzów  #  21:30
 
22
 
Biting Lizards II
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Stalowe Lwy  #4515  21:15
 
 
 
23
 
Metanol Racing Team II
The Bandits Riders  #  21:15
 
Start Gniezno
Polonia Piła  #4576  22:15
 
FINAŁ MPPK  #mppk  21:00
24
25
26
 
27
 
Top Smokers Club Reprezentant
Black Widow    22:15
 
Kaskaderzy Apokalipsy
MatiMowe Myszy  #4535  22:00
 
Metanol Racing Team
Top Smokers Club Reprezentant  #  21:40
 
Stalowe Lwy
Anonimowi Alkoholicy  #4559  21:30
 
MatiMowe Myszy
Team X-Treme  #4531  21:00
 
28
 
Unia Tarnów
CKM Włókniarz Częstochowa  #4569  22:00
 
Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno  #4583  22:00
 
Start Gniezno
KS Stal Gorzów  #4587  22:00
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Start Gniezno  #4579  21:15
 
Unia Tarnów
Polonia Piła  #4585  21:15
 
 
29
 
Biting Lizards
MatiMowe Myszy    22:00
 
Stalowe Lwy
Fuksiarze    21:45
 
1/2 GPC  #gpca gpcb  21:00
 
30
 
4 runda GP  #stsgp  21:00
31
      
NAJNOWSZE REKORDY
  • 2019-05-22
    Jarekzu

    Ostrovia
    30.367

    30.367
  • 2019-05-22
    Rudolf

    Warszawa
    35.469

    35.469
  • 2019-05-21
    Barnej

    GdańskLM
    33.631

    -0.020
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
GRAND PRIX
Pos. Rider   Pts
1. MagicOver
 
42
2. Zaba
 
41
3. Amber Mouse
 
39
4. Peti7
 
38
5. ppysio
 
37
LISTA SERWERÓW
  IP OPIS
52.59.242.104:6657 AUTOSERVER STSPL.EU #3
52.59.242.104 AUTOSERVER STSPL.EU #1
52.59.242.104:6658 AUTOSERVER STSPL.EU #4
52.59.242.104:6656 AUTOSERVER STSPL.EU #2