Aktywnych graczy: 151
 
 
 
 
LIGA POLSKA
EKSTRALIGA
1 LIGA
LIGA MIAST
EKSTRALIGA GR A
EKSTRALIGA GR B
ROZGRYWKI
TABELA
L.p. Drużyna M Pkt
1. MatiMowe Myszy 7 11
2. Top Smokers Club Reprezentant 8 10
3. Falubaz Zielona Góra 7 8
4. Black Widow 6 7
5. Kaskaderzy Apokalipsy 6 6
STATYSTYKI
L.p. Zawodnik Drużyna Śr/b
1. Barnej MRT 2.542
2. Puszek TSCR 2.372
3. Zaba BW 2.290
4. AdamusKST BW 2.200
5. Amber Mouse MM 2.125
 
 
 
CHCESZ ZAGRAĆ?

Speedway Mod S24
KALENDARZ
Kwiecień 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
 
 
 
1
 
Top Smokers Club Reprezentant
Team X-Treme  #4453  22:00
 
MatiMowe Myszy
Black Widow  #4456  22:00
 
Włókniarz Forum Team
Kaskaderzy Apokalipsy II  #4469  22:00
 
Falubaz Zielona Góra
Top Smokers Club Reprezentant  #4454  21:00
 
Liga Juniorów II  #ligajuniorow  20:00
 
2
 
Apator Toruń
Motor Lublin  #4502  22:15
 
KS Stal Gorzów
Sparta Wrocław  #4567  22:10
 
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra  #4501  21:30
 
KS Stal Gorzów
Polonia Piła    21:30
 
Start Gniezno
CKM Włókniarz Częstochowa  4497  21:30
 
 
3
 
Motor Lublin
Wybrzeże Gdańsk  #  22:15
 
1/2 MPPK  #mppka mppkb  21:00
 
4
 
1/4 IMP  #impa impb impc impd  21:00
5
6
7
 
 
8
 
Team X-Treme
Metanol Racing Team  #4455  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Biting Lizards  #4457  22:00
 
Biting Lizards II
Stalowe Lwy  #  21:30
 
Liga Juniorów III  #ligajuniorow  20:00
 
9
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów  #4491  22:00
 
Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk  #4486  21:45
 
Apator Toruń
Unia Leszno  #  21:45
 
Polonia Piła
Unia Tarnów  #  21:30
 
10
 
Top Smokers Club Reprezentant
MatiMowe Myszy  #4471  22:30
 
The Bandits Riders
Biting Lizards II  #  21:30
 
Fuksiarze
Anonimowi Alkoholicy  #4467  21:20
 
 
11
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Fuksiarze  #4480  22:15
 
1 runda GP  #stsgp  21:00
12
13
14
 
 
15
 
MatiMowe Myszy
Top Smokers Club Reprezentant  #4512  22:45
 
Black Widow
Top Smokers Club Reprezentant  #bw-tscr  22:15
 
Biting Lizards
Team X-Treme  #  22:00
 
Włókniarz Forum Team
The Bandits Riders  #4481  21:30
 
Metanol Racing Team II
Biting Lizards II  #  21:10
 
Team X-Treme
Kaskaderzy Apokalipsy  #4476  21:00
 
The Bandits Riders
Włókniarz Forum Team  #4518  21:00
 
Liga Juniorów IV  #ligajuniorow  20:00
 
16
 
Motor Lublin
Apator Toruń  #4584  22:15
 
Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno  #4499  22:00
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Polonia Piła  #4566  21:30
 
KS Stal Gorzów
Start Gniezno  #stal-start  21:15
 
17
 
Metanol Racing Team
Falubaz Zielona Góra  #4506  22:00
 
Anonimowi Alkoholicy
Metanol Racing Team II  #4478  21:50
 
Stalowe Lwy
Kaskaderzy Apokalipsy II  #4485  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
Metanol Racing Team  #4474  21:15
 
18
 
The Bandits Riders
Anonimowi Alkoholicy  #4482  20:30
19
20
21
22
 
23
 
Start Gniezno
Unia Tarnów  #  21:15
 
24
 
1/2 MPPLM  #mpplma mpplmb  21:00
 
25
 
2 runda GP  #stsgp  21:00
26
27
28
 
29
 
Liga Juniorów V  #ligajuniorow  20:00
30
         
NAJNOWSZE REKORDY
  • 2019-04-18
    Kazim

    Lublin
    36.841

    36.841
  • 2019-04-17
    Barnej

    Częstochowa
    37.476

    37.476
  • 2019-04-17
    ZiGi

    Krosno
    33.839

    33.839
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 7 kolejka
Post: Wasiek1994, wczoraj 21:10
Temat: MPPLM '24 - zgłoszenia
Post: McQueen, wczoraj 18:45
Temat: MPPLM '24 - zgłoszenia
Post: Tuannika, wczoraj 15:51
GRAND PRIX
Pos. Rider   Pts
1. AdamusKST
 
19
2. Puszek
 
18
3. MagicOver
 
17
4. Machu
 
12
5. Peti7
 
11
LISTA SERWERÓW
  IP OPIS
18.195.242.106:6658 AUTOSERVER STSPL.EU #4
18.195.242.106 AUTOSERVER STSPL.EU #1
18.195.242.106:6657 AUTOSERVER STSPL.EU #3
18.195.242.106:6656 AUTOSERVER STSPL.EU #2
52.59.242.104:6657 AUTOSERVER STSPL.EU #3
52.59.242.104 AUTOSERVER STSPL.EU #1
52.59.242.104:6658 AUTOSERVER STSPL.EU #4
52.59.242.104:6656 AUTOSERVER STSPL.EU #2