Aktywnych graczy: 141
 

      Częstochowa GiaveradelMontello Malilla Tampere Marketa Peterborough Suma
1. Puszek 1517818107 75
2. Ergonix 10101791017 73
3. Piotraseczek 15121116107 71
4. Zaba 1615108612 67
5. Liban 886141513 64
6. Amber Mouse 117103917 57
7. Barnej 901701218 56
8. Mikkel 671112144 54
9. Ipaq 15126776 53
10. MaciasBDG 31670811 45
11. Jampa 5761148 41
12. ZiGi 60611140 37
13. michucentrum 10061046 36
14. Domin 358964 35
15. Matthew 386500 22
16. Adryss 330420 12
17. Adam 000070 7
18. WróbelKSUL 070000 7
19. Tuannika 033000 6
20. Rayjah 000005 5
21. Speedwayfan 010003 4
22. Jorn 000100 1
KALENDARZ
Październik 2019 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
  
 
1
 
Motor Lublin
Start Gniezno  #4679  22:30
 
Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin  #4668  22:00
 
KS ROW Rybnik
CKM Włókniarz Częstochowa  #5335  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
KS Stal Gorzów  #4659  21:15
 
2
 
Top Smokers Club Reprezentant
Falubaz Zielona Góra  #4694  22:45
 
Włókniarz Forum Team
Top Smokers Club Reprezentant  #  21:45
 
Biting Lizards II
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  21:30
 
 
3
 
Falubaz Zielona Góra
Kaskaderzy Apokalipsy  #4684  22:00
 
1/4 IMP gr. A  #impa  21:00
 
1/4 IMP gr. B  #impb  21:00
 
1/4 IMP gr. C  #impc  21:00
 
1/4 IMP gr. D  #impd  21:00
4
5
6
 
 
7
 
Biting Lizards
Kaskaderzy Apokalipsy  #4693  22:30
 
Włókniarz Forum Team
Team X-Treme  #  22:05
 
Falubaz Zielona Góra
Black Widow  #4672  21:30
 
Stalowe Lwy
Biting Lizards II  #4686  21:30
 
Liga Juniorów - Motoarena  #ligajuniorow  20:00
 
8
 
KS Stal Gorzów
Motor Lublin  #4689  22:00
 
Unia Tarnów
WTS Sparta Wrocław  #4702  22:00
 
Start Gniezno
Falubaz Zielona Góra  #4690  21:30
 
Unia Leszno
KS Stal Gorzów  #4678  21:15
 
Apator Toruń
Unia Tarnów  #4692  21:15
 
9
 
Anonimowi Alkoholicy
Kaskaderzy Apokalipsy II  #4688  21:45
 
Włókniarz Forum Team II
Stalowe Lwy  #  21:20
 
 
10
 
The Bandits Riders
Włókniarz Forum Team II  #4708  21:30
 
2. runda GP  #stsgp  21:00
11
12
13
 
14
 
Black Widow
Top Smokers Club Reprezentant  #4682  22:00
 
Stalowe Lwy
Anonimowi Alkoholicy  #4709  21:30
 
Metanol Racing Team
Black Widow  #  21:15
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Top Smokers Club Reprezentant  #4705  21:00
 
15
 
Unia Leszno
Motor Lublin  #OKOŃ  22:00
 
KS ROW Rybnik
Unia Tarnów  #6666  22:00
 
Apator Toruń
KS ROW Rybnik  #4703  21:30
 
WTS Sparta Wrocław
CKM Włókniarz Częstochowa  #4713  21:30
 
16
 
Biting Lizards II
The Bandits Riders  #  21:30
 
Kaskaderzy Apokalipsy II
Stalowe Lwy  #4699  21:30
 
 
 
17
 
Fuksiarze
Kaskaderzy Apokalipsy II  #  22:10
 
Team X-Treme
Metanol Racing Team  #4706  21:30
 
CKM Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów  #4725  22:10
 
Finał MPPK  #mppk  21:00
18
19
 
20
 
The Bandits Riders
Biting Lizards II  #4759  21:30
 
21
 
Black Widow
Biting Lizards  #  22:00
 
Metanol Racing Team
Team X-Treme  #  21:45
 
Włókniarz Forum Team II
The Bandits Riders  #  21:30
 
Top Smokers Club Reprezentant
Kaskaderzy Apokalipsy  #4718  21:00
 
22
 
Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno  #4700  22:15
 
Start Gniezno
Motor Lublin  #4727  22:00
23
 
24
 
1/2 IMP gr. A  #impa  21:00
 
1/2 IMP gr. B  #impb  21:00
25
26
27
 
28
 
Liga Juniorów - Gniezno  #ligajuniorow  20:00
29
30
31
       
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 9 kolejka
Post: siopek123, wczoraj 23:06
Temat: 1/2 IMP '25 - rozpiska i wyniki
Post: Jampa, wczoraj 11:47
Temat: 7 kolejka
Post: Domin, 2019-10-17 23:07