Aktywnych graczy: 150
 
 
 
 
LIGA POLSKA
EKSTRALIGA
1 LIGA
2 LIGA
LIGA MIAST
EKSTRALIGA
1 LIGA
ROZGRYWKI
TABELA
L.p. Drużyna M Pkt
1. Top Smokers Club Reprezentant 8 13
2. Team X-Treme 7 10
3. Speedway Liga Team 9 10
4. Fuksiarze 7 9
5. Black Widow 7 8
STATYSTYKI
L.p. Zawodnik Drużyna Śr/b
1. Dawid FUKS 2.406
2. Arektom TX 2.316
3. Barnej TSCR 2.313
4. AdamusKST BW 2.263
5. Piotraseczek FUKS 2.256
 
 
 
CHCESZ ZAGRAĆ?

Speedway Mod S29
KALENDARZ
Październik 2021 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
     
1
2
 
3
 
Speedway Liga Team
Biting Lizards  #5521  22:00
 
4
 
Wild Sharks
Top Smokers Club Reprezentant  #5510  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Kolesiostwo Speedwaya  #5528  22:00
 
5
 
KS Stal Gorzów
SKS Start Gniezno  #5530  22:00
 
WTS Sparta Wrocław
Włókniarz Częstochowa  #5541  22:00
 
WTS Sparta Wrocław
SKS Start Gniezno  #5580  21:15
 
GKM Grudziądz
Apator Toruń  #5567  21:00
 
6
 
Krecik Puka
Włókniarz Forum Team  #5524  22:00
 
Fuksiarze
Black Widow  #5509  21:30
 
 
7
 
Falubaz Zielona Góra
Speedway Liga Team  #5535  22:00
 
3. runda GP  #stsgp  21:00
8
9
 
10
 
Unia Leszno
Apator Toruń  #JanuszVodziodziej  21:00
 
11
 
Fuksiarze
Wild Sharks  #5522  22:00
 
Top Smokers Club Reprezentant
Falubaz Zielona Góra  #5523  22:00
 
Kolesiostwo Speedwaya
Janusze Speedwaya  #  22:00
 
Crazy Motors
Ferajna Gibkich Dzików  #Cm-fgd  21:30
 
Team X-Treme
Speedway Liga Team  #5511  21:00
12
 
13
 
Unia Leszno
SKS Start Gniezno  #JanuszVodziodziej  22:00
 
Stal Rzeszów
KS Stal Gorzów  #5543  21:30
 
 
14
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Krecik Puka  #5540  21:45
 
Black Widow
Team X-Treme  #5520  21:40
 
Finał MPPK  #mppk  21:00
15
16
17
 
18
 
Speedway Liga Team
Falubaz Zielona Góra  #5572  22:00
 
Team X-Treme
Fuksiarze  #  21:30
 
Top Smokers Club Reprezentant
Black Widow  #5536  21:30
 
Włókniarz Forum Team
Crazy Motors  #  21:30
 
19
 
GKM Grudziądz
KS Falubaz Zielona Góra  #5544  22:15
 
WTS Sparta Wrocław
KS Stal Gorzów  #5517  22:00
 
Włókniarz Częstochowa
SKS Start Gniezno  #5555  22:00
 
Apator Toruń
Stal Rzeszów  #5554  21:30
 
Apator Toruń
WTS Sparta Wrocław  #5531  21:00
 
Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa  #JanuszVodziodziej  21:00
 
20
 
Biting Lizards
Wild Sharks  #5533  22:00
 
 
21
 
Janusze Speedwaya
Kaskaderzy Apokalipsy  #  22:00
 
4. runda GP  #stsgp  21:00
22
23
 
24
 
Black Widow
Biting Lizards  #5545  21:30
 
25
 
Top Smokers Club Reprezentant
Speedway Liga Team  #5559  22:30
 
Fuksiarze
Falubaz Zielona Góra  #  22:00
 
Wild Sharks
Team X-Treme  #5546  21:30
 
Speedway Liga Team
Top Smokers Club Reprezentant  #5547  21:30
 
26
 
Unia Leszno
WTS Sparta Wrocław  #JanuszVodziodziej  22:00
 
KS Falubaz Zielona Góra
KS Stal Gorzów  #  22:00
 
Włókniarz Częstochowa
GKM Grudziądz  #5578  21:31
 
 
27
 
Fuksiarze
Team X-Treme  #  22:15
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Janusze Speedwaya  #5563  22:00
 
Skałka Śląsk Speedway
Ferajna Gibkich Dzików  #5537  21:30
 
1. runda GP  #stsgp  21:00
 
28
 
1/2 IMP gr. A  #impa  21:00
 
1/2 IMP gr. B  #impb  21:00
29
30
31
    
NAJNOWSZE REKORDY
  • 2021-10-18
    Arektom

    Wybrzeze
    33.494

    -0.090
  • 2021-09-30
    ppysio

    Piła
    36.671

    -0.137
  • 2021-09-20
    Rudolf

    Crayford
    27.553

    27.553
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: I Runda STS Grand Prix Słowenii - Krsko
Post: Zaba, dzisiaj 09:45
Temat: 7 kolejka
Post: siopek123, wczoraj 22:43
Temat: 8 kolejka
Post: Kajbel, wczoraj 22:41
GRAND PRIX
Pos. Rider   Pts
1. Pikey
 
55
2. AdamusKST
 
50
3. Barnej
 
39
4. Papa
 
38
5. Amber Mouse
 
37
LISTA SERWERÓW
  IP OPIS