Aktywnych graczy: 144
 
 
 
 
LIGA POLSKA
EKSTRALIGA
1 LIGA
2 LIGA
LIGA MIAST
EKSTRALIGA
1 LIGA
ROZGRYWKI
TABELA
L.p. Drużyna M Pkt
1. Black Widow 2 4
2. Speedway Liga Team 3 4
3. Fuksiarze 3 4
4. Top Smokers Club Reprezentant 3 4
5. Team X-Treme 2 2
STATYSTYKI
L.p. Zawodnik Drużyna Śr/b
1. Widewolf BW 2.500
2. AdamusKST BW 2.500
3. Piotraseczek FUKS 2.438
4. Dawid FUKS 2.438
5. Norbas BW 2.250
 
 
 
CHCESZ ZAGRAĆ?

Speedway Mod S29
KALENDARZ
Wrzesień 2021 >>
ND PN WT ŚR CZ PT SO
   
 
1
 
Top Smokers Club Reprezentant
Team X-Treme  #5471  22:00
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Włókniarz Forum Team  #5475  22:00
 
Janusze Speedwaya
Ferajna Gibkich Dzików  #5476  21:30
2
3
4
5
 
6
 
Crazy Motors
Kaskaderzy Apokalipsy  #5487  21:45
 
Speedway Liga Team
Wild Sharks  #5472  21:30
 
Biting Lizards
Fuksiarze  #5473  21:30
 
7
 
Unia Leszno
KS Falubaz Zielona Góra  #5492  22:00
 
KS Stal Gorzów
Apator Toruń  #5482  21:45
 
Unia Leszno
GKM Grudziądz    21:30
8
 
 
9
 
Kolesiostwo Speedwaya
Krecik Puka  #5478  21:45
 
1/2 MPPK gr. B  #mppkb  21:00
 
1/2 MPPK gr. A  #mppka  21:00
10
11
 
12
 
Włókniarz Forum Team
Skałka Śląsk Speedway  #5488  22:00
 
Krecik Puka
Janusze Speedwaya  #5489  21:30
 
13
 
Ferajna Gibkich Dzików
Kolesiostwo Speedwaya  #5490  21:45
 
Black Widow
Speedway Liga Team  #5485  21:30
 
Skałka Śląsk Speedway
Crazy Motors  #5477  21:00
 
14
 
SKS Start Gniezno
Stal Rzeszów  #5494  22:20
 
Włókniarz Częstochowa
KS Stal Gorzów  #5491  22:00
 
KS Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno  #5651  22:00
 
GKM Grudziądz
SKS Start Gniezno  #5504  21:45
 
WTS Sparta Wrocław
GKM Grudziądz  #5493  21:15
 
15
 
Kaskaderzy Apokalipsy
Skałka Śląsk Speedway  #5499  22:00
 
 
16
 
Wild Sharks
Falubaz Zielona Góra  #5486  22:00
 
2. runda GP  #stsgp  21:00
17
18
19
 
20
 
Fuksiarze
Top Smokers Club Reprezentant  #5483  22:00
 
Biting Lizards
Falubaz Zielona Góra  #  22:00
 
Krecik Puka
Ferajna Gibkich Dzików  #5502  21:45
 
Black Widow
Wild Sharks  #5498  21:30
 
Janusze Speedwaya
Crazy Motors  #5500  21:30
 
Falubaz Zielona Góra
Black Widow  #5474  21:00
 
21
 
SKS Start Gniezno
KS Falubaz Zielona Góra  #5518  22:00
 
Stal Rzeszów
GKM Grudziądz  #5519  22:00
 
KS Stal Gorzów
Unia Leszno  #  21:45
 
Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa  #5507  21:30
 
 
22
 
Team X-Treme
Biting Lizards  #5484  22:00
 
Włókniarz Forum Team
Janusze Speedwaya  #5515  22:00
 
1/4 IMP gr. D  #impd  21:00
 
1/4 IMP gr. C  #impc  21:00
 
1/4 IMP gr. B  #impb  21:00
 
1/4 IMP gr. A  #impa  21:00
23
24
25
26
 
27
 
Top Smokers Club Reprezentant
Biting Lizards  #5495  22:00
 
Ferajna Gibkich Dzików
Kaskaderzy Apokalipsy  #5514  21:45
 
Speedway Liga Team
Fuksiarze  #5496  21:30
 
Kolesiostwo Speedwaya
Włókniarz Forum Team  #5501  21:30
 
Crazy Motors
Krecik Puka  #cm-kp  21:30
 
28
 
KS Falubaz Zielona Góra
Stal Rzeszów  #5529  22:00
 
Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno  #5532  22:00
 
KS Falubaz Zielona Góra
WTS Sparta Wrocław  #5505  21:30
 
SKS Start Gniezno
Apator Toruń  #5542  21:00
 
29
 
Falubaz Zielona Góra
Team X-Treme  #5497  21:30
 
30
 
1/2 MPPLM gr. B  #mpplmb  21:00
 
1/2 MPPLM gr. A  #mpplma  21:00
       
NAJNOWSZE REKORDY
  • 2021-06-24
    Dawid

    ToruńLM
    32.497

    -0.051
  • 2021-06-24
    Dawid

    LesznoLM
    34.556

    -0.053
  • 2021-06-21
    Amber Mouse

    Czerkiesk
    28.392

    -0.044
TWOJA STREFA
Zaloguj się, by zobaczyć swoją strefę
Nie masz konta?
LOGIN:
HASŁO:
 
FORUM
Temat: 3 kolejka
Post: Anonymous, dzisiaj 01:49
Temat: 3 kolejka
Post: Anonymous, dzisiaj 01:46
Temat: 3 kolejka
Post: Anonymous, dzisiaj 01:45
GRAND PRIX
Pos. Rider   Pts
1. AdamusKST
 
0
2. Pikey
 
0
3. Piotraseczek
 
0
4. Amber Mouse
 
0
5. Zaba
 
0
LISTA SERWERÓW
  IP OPIS